Parapsikoloji

Telepati ile Eski Sevgiliye Mesaj Attırma Ritüeli Nasıl Yapılır?

Telepati ile mesaj attırma tekniği, insanların çoğunlukla eski sevgiliye mesaj attırma ritüeli olarak uyguladığı bir yöntemdir. Kendi oluşturduğum teknik ile rahatlıkla telepati ile mesaj atmasını sağlamak konusunda garanti verebilirim.

Bu konuda yüzlerce ritüel var ama herkes garanti veriyor. Peki hangisi gerçekten işe yarıyor?

Youtube’da video çeken kişiler internetteki bilgileri anlatıyor, belki denemiyorlar bile. Yöntemi bizzat kendim oluşturdum, denedim ve denettim.

Yazımı sonunu kadar okursanız işimin ehli olduğumu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Gerçi beni tanıyorsunuz zaten, çok uzatmadan anlatmaya başlayayım.. (:

Kısaca Telepati Nedir?

Telepati, insanların konuşmadan birbirleri ile iletişim kurmasıdır. Bu iletişim yöntemi ile insanların zihnine düşünce veya duygu gönderebilirsiniz. Fantastik bir olay olduğu için bilimsel olarak kanıtı yok. Ama uyguladığımız yöntemlerin başarılı olması telepatik mesaj gönderme olayına inanmamızı sağlıyor.

Fiziksel bir şey yapmadığımız halde nasıl insanlarla iletişim kurabiliyoruz ki? Mantıklı bir soru. Bu soruya verilebilecek en mantıklı cevapta ruh olacaktır. Ruhun bilmediğimiz özellikleri olduğu gibi bildiğimiz özellikleri de var. Bunlardan birisi de telepati yapmak.

İstediği an istediği yere gidebilen, bir de bunu bedenden ayrılmadan yapabilen bir yapının(ruhun) olduğunu düşünürsek telepatinin gerçekleşmesi bizi çok şaşırtmaz.

Telepati konusunda ayrıntılı bilgi öğrenmek isterseniz telepati nedir ve telepati nasıl yapılır isimli yazımı okuyabilirsiniz.

Kimler Telepati ile Mesaj Attırabilir?

Telepati yapabilmek için hiçbir şart yok. Yalnızca başarı şansınızı arttırmak için dikkat etmeniz gereken faktörler var.

Örneğin telepatiyi, mesaj attırmak istediğiniz kişiden 1000km uzakta yapıyor olabilirsiniz. Bu sorun değil çünkü istediğiniz yerden telepatiyi gerçekleştirebilirsiniz. Ama yaptığınız kişiye yakınlaşmanız başarı şansınızı arttırmaz (:

Odaklanma, hayal etme gibi tamamen kontrol edebileceğiniz yapıları uygun şekilde kullanabilirseniz telepati ile mesaj attırma olayını da başarırsınız.

Telepati ile Mesaj Attırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Anlatacağım yöntemi hayal ederek uygulayacaksınız. Bunun için hem hayali düzgün yapmanız hem de bunu yaparken odaklanmanız gerekmekte.

Olurda yaparken aklınıza farklı düşünceler gelirse veya söylediğim şekilde hayal etmezseniz başarılı olamazsınız.

Daha da kötüsü -ki bu çok zor bir ihtimal- mesajı yanlış gönderebilirsiniz. Mesela size mesaj atması yerine hiç mesaj atmamasını sağlayabilirsiniz. Bunu da kimse istemez sanırım.

O yüzden dikkat etmeniz gereken tek şey, söylediklerimi söylediğim şekilde yapmanızdır. Sağda solda duyduğunuz şeyleri benim anlattığım yöntemin içine karıştırmayın lütfen. Çünkü uyguladığımız yöntem farklı, işleri karıştırmaya gerek yok (:

Telepati ile Mesaj Attırma Hazırlık Aşaması

1- Sessiz ve uygulama esnasında dikkatinizi dağıtacak şeyler olmayan, gözlerinizi kapatabileceğiniz bir ortamdayken tekniği uygulayın.

Normalde her yer ve her şartta bunu uygulayabilirsiniz ama benden telepati eğitimi almadığınız için henüz o seviyede değilsiniz. Başlangıç aşamasında olduğunuz için böyle bir ortamda bulunmalısınız.

2- Söyleyeceğiniz şeyleri önceden netleştirin.

Telepatiyi “bana mesaj at” tarzında basit bir cümleyle yapmayacağınız için söyleyeceğiniz şeyleri önceden belirlemeniz, mümkünse bir kağıda yazıp son haline getirmeniz çok önemli. Çünkü uygulama esnasında düşünüp söyleyecek bir şey bulmanız veya karar değiştirmeniz odağınızı bozar. Bunun gerçekleşmesi de yaptığınız şeyin işe yaramaması anlamına gelir.

Peki ne söyleyeceksiniz? Onu ikna edecek şeyler.

Bunu farklı bir başlıkta anlatayım.

Sana Neden Mesaj Atsın?

En önemli konu söyleyeceğiniz şeylerdir.

Günlük yaşamı düşünün. Birine neden mesaj atarsınız? Bir ihtiyacınız vardır, canınız sıkılıyordur veya içinizi kemiren bir şey yüzünden mesaj atarsınız. Aklıma gelmeyen başka konularda olabilir. Güzel, bu kenarda dursun.

Peki birini ne söyleyerek ikna edersiniz? Kavgalı olduğunuz birine ne söylerseniz barışırsınız?

Kendinize bu iki soruyu sorun ve ona göre söyleyeceğiniz şeyleri belirleyin. Sonuçta biz büyü yapmıyoruz.

Normal bir şekilde konuşup onun kulakları ile bunu duyması yerine, söyleyeceğimiz şeyleri direkt onun zihnine gönderiyoruz. Birisi sırf bizi dinledi diye söylediğimiz şeyi yapacağı anlamına gelmez ki bu.

Telepati de yapılan en büyük yanlış bu olduğu için daha önce öğrendiğiniz şeyleri dikkate almamanız gerektiğini söylemiştim, bu kibrimden dolayı değildi (:

İkna için Söyleyeceğiniz Şeyler

Birini ikna etmenin temeli ona hak vermektir. Ateist ve Müslüman tartışmalarını aklınıza getirin (: Kimse kimseye hak vermiyor çünkü iki tarafta tüm bildikleriyle saldırıyor. Burada yapılması gereken şey karşı tarafın savunma mekanizmasını kırmaktır.

İkna etmek için öncelikle karşı tarafa geçiş yapacağız. “Sen haklısın, ben hata ettim, aslında doğru söylüyorsun, yanılmışım” gibi şeyler söyleyip ona galip geldiğini düşündürün. Sonrası kolay.

Hemen bir örnek metin hazırlayayım. Bunu mesaj atmasını sağlamak için değil de araması içinde uygulamak istiyorsanız “bana mesaj at” yerini, “beni ara konuşalım” olarak değiştirin.

Diyelim ki Josephine’i aldattım ve telepati ile mesaj attırmak istiyorum. Ot gibi değil de duygusal bir konuşma yapacağım, duygu konusunu uygulama esnasında anlatacağım.

Söyleyeceklerim şunlar;

“Josephine.. Sen çok iyi birisin, mükemmelsin. Eğer biri seni seviyorsa dayanamaz, hemen affedersin. Seni çok seviyorum bunu biliyorsun. Senin de beni sevdiğini biliyorum. Yaptığım şeyden dolayı pişmanım, lütfen beni affet. Güzel günlere geri dönelim. Tekrar mutlu olmamız için lütfen bana mesaj at.”

Ne güzel yazdım bea.

Şimdi konuşmayı inceleyelim.

Öncelikle direkt bu yazdığım şekilde söylemeyin. Çünkü ben affetmek üzerine yazdım belki sizin durumunuz farklıdır.

Ya da eski sevgili içinde değil de farklı bir kişi için yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda mesaj attırmak istediğiniz kişiyle geçmişiniz yoktur veya ortada affedilecek bir durum da yoktur.

O yüzden temel şeyleri söyleyeyim ona göre düzeltin;

  • İlk olarak fark ettiyseniz “yaptığım yanlıştı, sana kötülük yaptım” gibi şeyler söylemedim çünkü olumsuz bir kelime kullanmamamız gerekiyor. Onun yerine “yaptığım şeyden dolayı..” dedim. Buna dikkat edin.
  • Konuşmanın başında onu övün, tabiri caizse götünü kaldırın.
  • Kibar ve basit bir dil kullanın. Cümleler çok uzun olmasın.
  • Konuşma yoğun bir şekilde duygu barındırsın. Aşk, mutluluk vs.
  • Özetle, normal bir konuşmada ne tür şeyler söylemeniz gerekiyorsa o şekilde söyleyin. Günlük hayatta söyleyemeyeceğiniz şeyleri konuşma metnine dahil etmeyin.

Telepati ile Mesaj Attırma Ritüeli Nasıl Yapılır?

Artık başlamaya hazırız. Sizde hazırsanız başlayalım.

1- Rahat bir şekilde oturun ve gözlerinizi kapatın.

2- Mesaj attırmak istediğiniz kişinin yüzünü hayal edin.

3- İki kaşınızın ortasından bir ışık çıkıp, yüzünü hayal ettiğiniz kişinin iki kaşının ortasından içeriye girip beynine ulaştığını düşünün.

Işığı istediğiniz renkte hayal edebilirsiniz,

4- Tünelden geçiyormuş gibi, ışığın içinden geçerek onun zihnine ulaştığınızı düşünün.

Işığın içinden geçen aslında bilincinizdir. Uçarak, yürüyerek, roketle artık nasıl hayal edersiniz o şekilde beynine ulaşın ve beyninden içeriye girdiğinizi(ışınlanmışsınız gibi) düşünün. Bunu yaptığınızda onun zihnine ulaştığınızı bilin.

Onun zihninde olduğunuz için artık söyleyeceğiniz şeyleri o da duyabilecek. Tam bu noktada belirlediğiniz o konuşmayı yapacaksınız.

5- Tam bu noktada ona olan aşkınızı hatırlayın ve bu aşkı iliklerinize kadar hissedin.

Eğer telepati ile mesaj attırmak istediğiniz kişi aşık olduğunuz biri değilse söylediğiniz şeylere uygun bir duyguyu hissedin. Bunun içinde geçmişte yaşadığınız bir anı hatırlayıp o duyguyu hissedebilirsiniz.

Konuşmayı yaparken bu duygununda ona geçtiğini, bazı duyguları ise onun hissettiğini düşünün. Örneğin ben affedilmek üzerine yazmıştım konuşmayı. O yüzden hem aşkı hem pişmanlığı hissedeceğim. Aşk duygusu ona geçecek ve pişman olduğumu da hissedecek. Yani hissettiğini düşüneceğim.

6- Geriye kalan tek şey belirlediğiniz konuşmayı yapmaktır. Söyleyeceğiniz şeyleri içinizden, sakin bir tonda söyleyin.

Onun zihnine girdiniz ya, konuşmayı metnini içinizden söylerken aynı zamanda onun zihninde sesli bir şekilde konuşuyormuşsunuz gibi hayal edin. Bunu yaparken zorlanırsanız, içinizden değil de normal bir şekilde fısıldayarak söyleyebilirsiniz.

Bitirdikten sonra gittiğiniz yoldan geri gelmeyi falan hayal etmeniz gerekmiyor. Son kelimeyi söylediğiniz anda gözlerinizi açın ve hayal etmeyi bırakın. Günlük yaşamınıza geri dönün.

Ne kadar Süre Yapılmalı?

Ritüeli uygulama süresi kişiden kişiye göre değişir. Şu kadar sürede yapın diyemem. Ben alışık olduğum için 30 saniye veya 1dk da yaparım ama siz hayal ederken fazla vakit kaybedebilirsiniz.

Hızlı yapıp yapmamanız önemli değil, eksiksiz yapın yeter.

Tekniği bir kez uygulamanız yeterli. Geri dönüş alamadığınızda arka arkaya uygulamayın. 5 saat ara ile uygulamanızda problem yok.

Telepati ile Mesaj Attırmak Günah mı?

Kötü bir niyetiniz yoksa değil. Dediğim gibi yaptığımız şey büyü değil ayrıca insanların iradesine müdahale edip zorla bir şey yaptırmıyoruz. Anlattığım gibi tamamen ikna etmeye dayalı bir şey. Sadece bunu uzaktan, telepati ile yapıyoruz.

Şunu belirtmeyelim ki internette bir çok büyü, ritüel veya telepati ismiyle anlatılıyor. Halbuki telepati ile uzaktan yakından alakası yok.

Bu tarz içerikler konusunda dikkatli olun, önünüze çıkan her şeyi uygulamayın. Bir çok büyü ayetlerle yapıldığı için anlamını bilmediğiniz Arapça, Farsça vb. şeyleri okumayın.

Hele hele uygulama için ateş, kağıt ya da başka şeyler kullanılıyorsa iki kez düşünün. Onlar kullanılıyor diye büyüdür diyemeyiz ama büyü için genellikle bazı eşyalar kullanılır.

Telepati ile Mesaj Attırma Saçma Değil mi?

“Işık çıkıyor > onun beynine giriyor > sonra bizde onun beynine giriyoruz. Telepati ile mesaj attırma için uyguladığımız bu yöntem saçma değil mi?”

Evet, aşırı derecede saçma. Ama bu yalnızca ruhu yönlendirmek için kullandığımız bir şey.

Biz bunu yaparken arka planda ruh, telepati yaptığımız kişiye gidip onun ruhuyla etkileşime geçiyor ve ona söylemek istediklerimizi iletiyor. Bu yüzden konuşmayı içimizden yapmamıza rağmen söylediklerimiz ona ulaşabiliyor.

Yazının başında bahsettiğim makalemi okursanız telepatinin nasıl gerçekleştiğini daha iyi anlarsınız.

Genel olarak telepati ile mesaj attırma ise kimine göre saçma kime ne göre değil. Bunun kararını ben veremem. Etrafta o kadar saçma şey varken bu konuya saçma demek haksızlık olur.

Başarı Şansı Ne Kadar?

Eğer hayal etmeyi doğru yaptıysanız, konuşmayı yaparken aklınıza başka düşünceler gelmediyse ve odağınız bozulmadıysa kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

Söylediğiniz şeyler onu ikna etmediyse geri dönüş yapmama ihtimali var tabii. O yüzden konuşma metnini güzel bir şekilde oluşturun ve her şeyi anlattığım şekilde uygulayın.

Normalde telepati uzun süre üzerinde çalışıp gelişilmesi gereken bir şey. Spor yapmak gibi. Bir günlük antrenmanla güzel bir vücuda sahip olamazsınız.

Eski sevgiliye telepati ile mesaj attırma olayı da böyle ama ben yine de fazla zaman ayırmayacağınızı bildiğim için size piyasadaki en mantıklı ve işe yarar ritüeli sundum.

Sorunuz varsa veya başardıysanız lütfen yorum atarak bunu belirtin.

Sorularınızı cevaplayarak ben size katkı sağlayayım, başarılı olduysanız sizde bunu belirterek diğer insanlara işe yaradığını gösterin.

Eğer telepati ile mesaj atmasını sağlamak değil de aşık etmek isterseniz, ya vedud zikri ile aşık etme yazıma bakabilirsiniz.

Kolay gelsin, güzel haberlerinizi bekliyorum.. (:

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu